O firmie

Stan-Bud rodzinna firma budowlana, której główny obszar działania stanowi łódź i okolice. Naszą specjalność stanowi budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, a także obsługa budowlano-techniczna firm oraz usługi budowlane i remontowe o różnym charakterze. Podejmujemy się realizacji projektów inwestorów z wykorzystaniem własnych materiałów, wykonując zlecenia budowlane na każdym etapie, od stanu surowego, poprzez prace deweloperskie, aż po budowę domów pod klucz.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz - pomożemy Ci wybrać najlepszy projekt domu dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Świadczymy usługi budowlane od 1991r, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie i fachową wiedzę, niezbędne do funkcjonowania w tej branży. Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług są pozytywne referencje naszych dotychczasowych Klientów. Zatrudniamy grono znakomicie wykwalifikowanych pracowników, dysponujemy także profesjonalnym zapleczem technicznym. Nasze relacje z Klientami charakteryzuje uczciwość, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Nasze usługi wyróżniają się znakomitą jakością, wysokimi standardami oraz terminowością. Tylko firmy budowlane kierujące się takimi wartościami zasługują na Państwa zaufanie. Warto dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, by w krótkim czasie móc cieszyć się własnym, wymarzonym domem.

haslo